x
x

Košile s dlouhým rukávem

Business dlouhý rukáv

BUSINESS KOŠILE V NADMĚRNÝCH VELIKOSTECH

Měli byste ji bezpodmínečně mít ve svém šatníku: business košili. Kdo chce v práci vypadat dobře, sáhne po business košili s dlouhým rukávem. Tato košile se nosí k obleku i pod žaket. Kdo má raději špetku ležérnosti, a přesto chce působit stylově, nosí business košile k džínám.

JEDNOBAREVNÁ, PRUHOVANÁ NEBO KÁROVANÁ

Košile s dlouhým rukávem známe nejvíce jako jednobarevné, bílé nebo v různých odstínech modré. Lze je perfektně kombinovat pro každou příležitost. Ale i decentně proužkované nebo kárované košile patří neodmyslitelně do světa módy košil s dlouhým rukávem. Zde však musíme dávat velký pozor na to, že čím jsou proužky širší a čím více jsou od sebe vzdálené, tím neformálněji košile působí. Kdo si není jistý, zvolí klasickou variantu, která je vždy správná.

KVALITA JE U KOŠIL S DLOUHÝM RUKÁVEM DŮLEŽITÁ

Dobrá business košile padne jako ulitá, je pohodlná, a navíc ještě nenáročná na údržbu. Velkou roli u business košil s dlouhým rukávem hraje kvalita.

Kvalitní bavlna zajišťuje prodyšnost a zaručuje maximální pohodlí při nošení. Kdo hodně cestuje z pracovních důvodů a často a dlouho sedí v autě, požaduje od své košile to nejlepší. Abyste se nemuseli nervovat s nepříjemnými záhyby a zabránili pomačkání, měli byste zvolit takzvané nemačkavé košile.

NEMAČKAVÉ BUSINESS KOŠILE V NADMĚRNÝCH VELIKOSTECH

Nemačkavé košile se totiž tak snadno nezmačkají a zaručují i po náročné cestě perfektní vzhled. Tyto košile lze mokré pověsit na ramínko a nechat uschnout. Výsledkem je nezmačkaná košile. Businessmani si tak mohou ušetřit obtěžující žehlení. Je to ideální řešení pro obchodníky, kteří hodně cestují.

Hirmer VELKÉ VELIKOSTI zaručuje kvalitu. V našem internetovém obchodě najdete vhodné business košile ve své velikosti. Cíleně vycházíme vstříc našim zákazníkům, a proto nabízíme košile v nadměrných a prodloužených velikostech.